Szkolenie indywidualne - Szkolenie Psów
22028
page-template-default,page,page-id-22028,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

 

Szkolenie indywidualne

Zastanawiasz się nad szkoleniem swojego psa, ale nie wiesz, jaka forma będzie najlepsza? Zobacz, jakie są zalety zajęć indywidualnych.

Zalety szkolenia indywidualnego

 

Indywidualne spotkania z trenerem są najbardziej efektywną formą szkolenia. Dają możliwość maksymalnego dostosowania programu lekcji do potrzeb psa i właściciela oraz całkowitego skupienia się na jednej parze ćwiczących. Możemy też eksperymentować z różnymi metodami treningowymi i znaleźć tę najbardziej odpowiednią i skuteczną.

 

Program zajęć

 

Temat zajęć jest dowolny – od podstawowej opieki i pracy ze szczeniakiem, poprzez elementy posłuszeństwa, po sztuczki, zabawy i wprowadzenie do sportu.

 

Dla kogo?

 

Jeśli zależy Ci na indywidualnym podejściu i szybszych efektach niż podczas szkoleń grupowych, powinieneś wybrać tę opcję. Również psy mające problemy z lękiem, agresją lub dużą reaktywnością powinny zacząć swoją przygodę ze szkoleniem podczas zajęć indywidualnych.

 

Ceny i miejsce

 

Cena: szkolenie psów Gdynia – 100 zł

Z dojazdem do Gdańska, Sopotu – 130 zł

Pakiety 5 lekcji – każde piąte spotkanie 50% ceny standardowej.

 

Szkolenie psów Gdynia

szkolenie psów praga
indywidualne szkolenie psów
park skaryszewski szkolenie