Poznaj Psie Sporty - Szkolenie Psów
22162
page-template-default,page,page-id-22162,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Poznaj Psie Sporty

 

Razem ze szkołą Hi!Dogs opracowaliśmy autorski kurs, którego celem jest wprowadzenie uczestników w świat psich sportów i przygotowanie ich do rozpoczęcia przygody z różnymi dyscyplinami sportów kynologicznych.

 

Dla kogo?

 

Dla osób, które lubią się bawić i pracować ze swoim psem i które chciałyby poznać coś więcej niż tylko zasady szkolenia w zakresie podstawowego posłuszeństwa. Dla tych, którzy chcą właściwie spożytkować energię swojego psa i nadać jej odpowiedni kierunek. I wreszcie dla tych, którzy myślą o rozpoczęciu przygody ze sportami kynologicznymi – agility, obedience, frisbee, nosework i pragną zapoznać się z podstawowymu zasadami przygotowania psa sportowego do szkolenia w wybranej dyscyplinie.

 

Program

 

Podstawy szkolenia psa sportowego – skupienie uwagi, komenda zwalniająca, samokontrola, motywacja na zabawkę oraz jedzenie.

Ćwiczenia i sztuczki rozgrzewkowe i budujące koordynację i sprawność fizyczną psa.

Wprowadzenie do agility – podstawowe ćwiczenia i pokonywanie pierwszych przeszkód.

Wprowadzenie do obedience – podstawowe elementy składowe poszczególnych ćwiczeń.

Elementy dogfrisbee, brainwork, psiego fitnessu.

 

Prowadzące

 

Magda Gadomska – zawodniczka agility, klasa A3, reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata Agility 2018, na co dzień pracuje z owczarkiem belgisjkim malinois i z pudlem. Prowadzi szkołę Yoda Szkolenie Psów Warszawa.

Ewa Szczepańska – zawodniczka obedience, klasyfikacja klasa 2, na co dzień pracuje z dwoma owczarkami belgijskimi malinois. Prowadzi szkołę Hi Dogs.

 

Liczba uczestników

 

Kurs prowadzony jest w bardzo małych grupach 3-4 psów, co zapewnia indywidualne podejście do każdego uczestnika i dużą efektywność zajęć.

 

Miejsce prowadzenia zajęć

 

Plac szkoleniowy Hi Dogs, ul. Berensona 62, Białołęka

 

Cena

 

680 zł, 10 godzinnych spotkań

 

Terminy

 

Pierwsza edycja kursu – czerwiec/lipiec 2019

Druga edycja kursu już wkrótce! Planujemy nabór do dwóch nowych grup wrześniowych – zajęcia w weekendy oraz w tygodniu.

 

Szkolenie sporty kynologiczne agility obedience