O mnie - Szkolenie Psów
18859
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18859,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.7,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

O mnie – dlaczego szkolenie psów?

Moja przygoda ze szkoleniem psów rozpoczęła się 12 lat temu, z chwilą gdy w domu pojawił się uroczy, ale bardzo niesforny posokowiec bawarski. Yoda była moją pierwszą, bardzo wymagającą nauczycielką ;). Jak to często bywa, moja szkoła właśnie jej zawdzięcza swoją nazwę.

Yoda wręcz zmusiła mnie do podjęcia szkolenia, a że nie była psem „łatwym”, zapoznałam się z szeroką gamą wszelakich metod i pomocy szkoleniowych. Potem przyszła kolej na Agility, które do tej pory jest moją główną pasją. Obecnie w moim stadzie jest Bura – owczarek belgijski malinois, i Kudeł – pudel średni, z którymi regularnie trenuję (w klubie Freex) i startuję w zawodach, polskich i zagranicznych. W 2018 roku zawitaliśmy nawet na Mistrzostwach Świata Agility :).

Systematycznie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w seminariach i kursach. Interesują mnie głównie zagadnienia budowania relacji z psem, motywacji, pracy sportowej i wychowania na co dzień.

W 2017 roku ukończyłam kurs trenerski.

Zapraszam na szkolenie wszystkich, którzy pragną zrozumieć swojego psiaka i czerpać satysfakcję ze wspólnych relacji.

 

 

Szkolenie psów Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto, Park Kolibkowski, psie przedszkole w Trójmieście, skuteczne szkolenie psów

szkolenie psów warszawa
szkolenie psów warszawa